26.2.2016.

Осам деценија „Kласја“

У петак, 4. марта 2016. године, са почетком у 19 часова у Градској библиотеци Суботица биће приказан тематски број часописа „Класје наших равни“ поводом 80. годишњице од објављивања првог броја и првог свеска 1935. године. Библиографију су израдили Уредништво часописа и сараднице из Градске библиотеке, те је као суиздавачи штампали. Библиографија је урађена на 292. часописне странице и у целости доступна на интернетској страници: www.mh-subotica-klasje.com, заједно са бројевима и свесцима штампаним од 2010. године.