18.11.2011.

„Ноћ позоришта”

Градска библиотека Суботице у оквиру европског пројекта Удружења грађана „Ноћ позоришта” организује програм сценских импровизација и изложбу позоришних плаката, књига и периодичних публикација с драмским текстовима или освртима на представе.

Циљ покретања манифестације је директан подстицај драмског и глумачког стваралаштва на простору целе Европе и приближавање културе широј јавности.

Позивамо Вас да будете гост програма, који ће бити одржан 19. новембра 2011. године (субота), у читаоници суботичке Градске библиотеке, између 17 и 20 сати.