15.6.2016.

Трио Свети у Градској библиотеци

Срдачно Вас позивамо на концерт трија Свети у четвртак, 23. јуна 2016. године, са почетком у 19.30 часова у читаоницу Градске библиотеке Суботица.

Трио Свети чине музичари који су похађали Беркли академију: бубњар Марко Ђорђевић, клавијатуриста Васил Хаџиманов и гитариста Бранко Тријић. Атмосфером креативне демократије ауторски заступају сваког члана. Њихов заједнички израз је емотивно упечатљив, спонтан, виртуозан, уникатан.

Концерт организују Градска библиотека Суботица и Амерички кутак Суботица.

Улаз је слободан.