10.11.2016.

И ми читамо 100 на час

Од 15. октобра до 15. новембра у Хрватској се обележава месец хрватске књиге под слоганом „Читам сто на час". Следећи термин, место и тема сусрета Читалачког клуба Фланери по много чему су везани за то. Фланери ће се сусрести:

у четвртак 17.11.2016.
увече (окупљање од 19.30 – 19.45, почетак у 19.45)
у књижари Школска књига у Суботици (Владимира Назора 5)
с темом Читам 100 на час.

Свако треба да понесе књигу коју жели да препоручи другима, а сам је прочитао или тренутно чита. Потребно је да фланери код куће обележе део који ће наглас да прочитају свима (страница минимум) уз кратко представљање књиге (о аутору, о чему се у књизи ради, зашто ти се баш та књига допада). Након фланерских препорука књига, радници Школске књиге препоручиће нам наслове из своје књижаре.

Видимо се!