26.1.2017.

„Студирам, путујем, упознајем Европу“

Тим пројекта „ЕУТЕКА – ЕУ у вашој библиотеци“ и Градска библиотека Суботица са задовољством вас позивају да присуствујете трибини

„Студирам, путујем, упознајем Европу“

у понедељак, 30. јануара 2017. године у 12 ч, у Градској библиотеци Суботица

На трибини учествују Марија Симић из Канцеларије за европске интеграције Владе Републике Србије и Горан Богуновић из Ерасмус плус програма ЕУ намењеног образовању пројеката из области образовања. Трибина је намењена информисању средњошколаца Суботице о могућностима за студирање на универзитетима Европске уније као и представљању нове публикације Канцеларије за европске интеграције Владе Републике Србије – „ЕУ митови“.

Биће нам задовољство да будете наши гости.

Молим вас да своје присуство потврдите слањем маила на адресу info@euteka.rs