27.1.2012.

Поново радионице на дечијем одељењу

С обзиром на велику заинтересованост деце и родитеља, Градска библиотека у Суботици уводи сталне радионице које ће бити организоване  друге суботе у месецу на дечијем одељењу. Теме ће бити разноврсне. Принцип учествовања у раду ће и даље бити исти. Потребно је бити члан Градске библиотеке, узраста од 6 до 12 година, те своје присуство резервисати благовремено телефоном или лично на дечијем одељењу. Број места је ограничен због квалитета рада с децом. Потребан материјал обезбеђује библиотека, а готове радове деца носе кући. Цена је 150 динара.

Прве радионице ћемо одржати у суботу, 11. фебруара 2012. године у два термина: од 9 сати и од 11 сати.

Пријаве путем телефона: 024/ 553-115 или лично на дечијем одељењу.

Срдачно Вас очекујемо!

Ваша Градска библиотека