21.2.2012.

Промена датума одржавања Општинске смотре рецитатора

Због лоших временских услова те непланиране обуставе наставе у школама датум одржавања Општинске смотре рецитатора се помера за недељу дана, и биће одржана у уторак, 6. марта 2012. године с почетком у 9 сати у Градској библиотеци у Суботици.

Виши ранг такмичења (Зонска смотра) неће бити померана те ће бити одржана у петак, 9. марта 2012. године с почетком у 10,00 сати такођер у Градској библиотеци.

Пријаве на обрасцу доставити најкасније до 29. фебруара 2012. године на адресу: ГРАДСКА БИБЛИОТЕКА Суботица, Цара Душана 2 или лично са потписом директора и печатом школе.

Сви остали услови као и распоред смотре по категоријама остају непромењени. Подсећамо Вас да можете пријавити по једног ученика за сваки узраст (нижи узраст од I-IV разреда; средњи узраст од V-VIII разреда; старији узраст- средње школе), посебно на српском, мађарском и хрватском језику (зависно од тога на којим се језицима изводи настава у школама). Не заборавите нам доставити и књижевни превод песме или препев на српском језику откуцан у четири примерка (са језика мањинских заједница).