6.3.2012.

Одржана Општинска смотра рецитатора

У уторак, 6. марта 2012. године, у Градској библиотеци у Суботици одржана је Општинска смотра рецитатора.

Млађи узраст (нижи разреди основне школе): Човић Сара, Дрчић Бојана, Хорват Камила, Иванковић Радаковић Луција, Каран Дона, Радуловић Владана, Врана Дејан и Вуковић Милица.

Средњи узраст (виши разреди основне школе): Хорвацки Даворин, Јарамазовић Јосип, Јурић Сашка, Мањи Хелена, Месарош Фани, Нимчевић Филип, Ваван Мина и Вејић Ања.

Старији узраст (средње школе): Кемивеш Ноеми, Ковач Иван, Ковач Тамаш, Михајловић Игор, Паланчаи Демијан, Ристић Анита, Рижањи Атила, Сударевић Драгана и Захорјански Роберт.

Најбољи рецитатори награђени су дипломом и пласирали су се на зонско такмичење које ће бити одржано у петак, 9. 03. 2012. у Градској библиотеци у Суботици са почетком у 10.00 сати.

На општинској смотри наступило је 80-ak рецитатора на свим заступљеним језицима у нашој општини из основних и средњих школа те КУД-ова.

Организатори су Културно-просветна заједница и Градска библиотека у Суботици.

Чланови жирија:

ЈЕЛЕНА МИХАЈЛОВИЋ, глумица суботичког Народног позоришта