10.10.2017.

Промоција књиге Гезе Ђонија у Библиотеци на Палићу

Срдачно вас очекујемо на представљању књиге Гезе Ђонија „Белешке о дану” коју поводом Недеље књиге организују издавачка кућа Елетјел из Суботице и Градска библиотека Суботица. О књизи ће говорити Валерија Агоштон Прибила а у програму ће учествовати Дора Хичик, Жужа Леринц и Аранка Микленович. Модераторке вечери су Валерија Беседеш и Ирен Богнар. Као попратни програм биће постављена изложба „Бачкаи Хирлоп 120.” ауторке Доре Хичик.

Промоција ће бити одржана у читаоници Библиотеке на Палићу 11. октобра 2017. с почетком у 17 часова.