14.12.2017.

Промоција књиге Оливера Шифлиша Мање страха више среће

Срдачно Вас позивамо на промоцију књиге објављене у преводу на српском, мађарском и хрватском језику Оливера Шифлиша Мање страха више среће; Kevesebb félelem,több boldogság; Manje straha više sreće, која ће се одржати у петак, 15. децембра 2017. године у 19 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица. О књизи ће поред аутора говорити лектор и преводилац Љиљана Цуљак из Загреба, филмски продуцент, филмски режисер и редактор књиге Јене Јухас из Будимпеште, те Дарко Бајић режисер, сценарист и продуцент. Модератори вечери биће Јелена Цветић и Ирен Богнар.