12.7.2018.

Позивница

Позивамо Вас на представљање електронске књиге аутора Бојана Ж. Босиљчића Сјај у очима која је објављена поводом 25. јубилеја Палићког фестивала европксог филма у издању Градске библиотеке Суботица и Отвореног универзитета Суботица.

На промоцији ће говорити аутор Бојан Ж. Босиљчић, Миле Тасић, самостални виши књижничар, рецензент и Драган Роквић, директор Градске библиотеке Суботица.

Промоција ће се одржати у уторак, 17.07.2018. са почетком у 18 часова у огранку Градске библиотеке Суботица на Палићу.

Срдачно вас очекујемо!