5.12.2018.

Позивница

Позивамо Вас на промоцију Туристичког и гастрономског водича „Салаши за Вас“, аутора Мирослава Божина. Водич садржи 65 туристичких и винских салаша, 100 салашарских јела и речник у којем се налази 100 салашарских појмова. Промоција књиге ће се одржати у читаоници Градске библиотеке Суботица, 6. децембра 2018. године, с почетком у 19 часова.

ЕКСКЛУЗИВНО:

Промоција сонга „Ај, ај, ајмо на салаш“Банета Крстића, написаног и компонованог за ТВ серијал „Салаши за Вас“.

У ПРОМОЦИЈИ УЧЕСТВУЈУ:

Драган Роквић, директор Градске библиотеке Суботица,

Проф. др Бошко Ковачевић, политиколог,

Тони Бедалов, новинар – дописник РТС из Суботице.

Мирослав Божин, аутор туристичког и гастрономског водича и ТВ серијала „Салаши за Вас“.

ДЕГУСТАЦИЈА: салашарски специјалитети!

Срдачно Вас очекујемо!