19.7.2019.

„Проведи ноћ с књигом” по пети пут

И ову ће школску и читалачку годину чланови тинејџерског читалачког клуба Градске библиотеке Суботица под именом „Фланери” заокружити ноћењем у Библиотеци. Своје целодневно дружење обавиће по први пут у библиотеци на Палићу 22. јул 2019. године јер је ово познато излетиште тема њиховог сусрета. У духу фланеризма припремљене су радионице, шетња, журка, олимпијада, филмови и душеци за спавање међу књигама. Биће ово пето ноћење у библотеци младих читалаца који већ годинама умно сазревају под окриљем Градске библиотеке Суботица.