28.8.2019.

Изложба поводом Дана града Суботице

Градска библиотека прикључила се обележавању Дана града Суботице изложбом под називом У сусрет 130. годишњици оснивања Градске библиотеке Суботица. Овом приликом, акценат је на библиотекарима и корисницима библиотечких услуга, те ће посетиоци имати прилику да виде неке од фотографија које осликавају вишедеценијски свакодневни живот најстарије установе културе у граду.

Срдачно вас позивамо на отварање изложбе 29. августа 2019. године у 13 сати у каталошкој соби Градске библиотеке Суботица.