6.11.2019.

„ТАД МОЈА ВИЛА ПРЕДА МЕ ГРАНУ…” отварање изложбе о Лази Костићу

Изложба „Тад моја вила преда ме грану …”, посвећена 110. годишњици настанка песме Лазе Костића Санта Мариа дела Салуте, биће отворена у Градској библиотеци Суботица у четвртак, 7. новембра 2019. године са почетком у 18 часова. На отварању изложбе говориће директорка Градске библиотеке „Карло Бијелицки“ из Сомбора, Наташа Туркић, проф. др Наташа Гојковић и аутор изложбе, завичајни историчар и публициста Милан Степановић. Изложба је плод сарадње Градске библиотеке „Карло Бијелицки“ и Удружења грађана „Норма“ под покровитељством Града Сомбора. Дизајн потписује Дејан Подлипец.

Суботичка публика ће имати прилику да посети изложбу до 18. новембра 2019. године.

Добро нам дошли.