13.12.2019.

Позивница

Срдачно Вас позивамо на заједничку изложбу фотографија, радова ученика Политехничке школе, која ће бити отворена у понедељак, 16. 12. 2019. године у 16.30 часова, у огранку Градске библиотеке на Палићу.
На часовима фотографије су правили камере обскуре којима су фотографисали и израђивали фотограме у мрачној комори.
Жеља им је да родбина, пријатељи и наставници уживају у њиховим радовима које су направили без фото-апарата.
Изложбу радова припремила је предметна наставница мастер ликовна уметница Јована Рељић.
Очекујемо вас!
ЛТД1/11, ЛТ 2/11 и ГФД 2/9