4.6.2020.

КД „Иван Антуновић” даровало суботичкој библиотеци књиге из своје продукције

Градска библиотека Суботица обогатила је свој фонд за 18 наслова Католичког друштва „Иван Антуновић” које су председник влч. др Ивица Иванковић Радак и секретар удружења Клара Дулић Шевчић уручили директору суботичке библиотеке професору Драгану Роквићу, 4. јуна 2020. године. Донацијом око 120 књига из своје продукције настављена је добра сарадња Католичког друштва „Иван Антуновић” и Градске библиотеке Суботица.

Иначе, последња већа донација књига Друштва суботичкој библиотеци уприличена је пре 5 година када је Градска библиотека Суботица прослављала 125. рођендан.