10.3.2021.

Oнлајн Општинска смотра рецитатора

У циљу заштите и безбедности свих учесника те због неповољне и непредвидиве епидемиолошке ситуације везане уз Ковид 19, Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог” биће одржана 19. марта 2021. године онлајн, путем ЗУМ платформе, а не у петак, 12. марта 2021. године у Суботици како смо раније најавили.

Како би сви учесници смотре имали исте услове потребно је снимити рецитатора како говори рецитацију и снимак послати најкасније до уторка, 16. марта 2021. године искључиво на следећи мејл: gbibliotekasubotica@gmail.comили, ако су у питању већи фајлови, путем апликацијеhttps://wetransfer.com/.

Као и претходних година такмичење рецитатора ће бити одржано у три узрасне категорије: млађи (ученици од 1. до 4. разреда основне школе), средњи (ученици од 5. до 8. разреда основне школе) и старији узраст (средњошколци) а снимак одржане онлајн смотре биће објављен на Јутуб каналу Градске библиотеке Суботица.

Виши ранг такмичења (Зонска смотра), такође ће бити одржан онлајн, по истом принципу 24. марта 2021. године.