9.4.2021.

„Библиотека на отвореном”

У оквиру циклуса „Библиотека на отвореном” Градска библиотека Суботица Вас позива на предавање под називом „Историја Палића – уређење парка – мапирање предела” које ће бити одржано у суботу, 10. априла 2021. године у 11 часова, на отвореном простору, у парку иза палићке библиотеке. Излагање директора Градске библиотеке Суботица Драгана Роквића уводно је предавање циклуса „Библиотека на отвореном” у складу са епидемиолошким мерама. Пројекат реализују виши библиотекари Драган Роквић, Ирена Богнар и Хелена Омеровић.