19.5.2021.

„Библиотека на отвореном”

У оквиру пројекта „Библиотека на отвореном” у библиотеци на Палићу у суботу, 22. маја 2021. са почетком у 11 часова одржаће се промоција – час јавног читања новела Гезе Чата (Csáth Géza) објављених у књизи „Црна тишина” (Fekete csönd) издавача из Мађарске Покет публисхинг. Текстове из књиге читаће глумац и спикер РТВ Панон Атила Меш. Књига је илустрована Чатовим цртежима из фундуса Градске библиотеке који ће бити представљени на изложби.

Срдачно Вас позивамо!