20.5.2021.

Семинар Медијска писменост за зрело доба у Градској библиотеци Суботица

У петак, 21. маја 2021. са почетком 11 сати у Градској библиотеци Суботица у организацији Удружења Библиотека плус из Београда у сарадњи са Градском библиотеком Суботица и Центром за едукацију и креативни развој одржаће се семинар за библиотекаре на тему Медијска писменост за зрело доба.

Предавачи ће бити: проф др Мирољуб Радојковић, др Маја Вукадиновић, др Тамара Вученовић, др Љиљана Манић. др Весна Црногорац, др Маријана Матовић, проф др Далибор Петровић.