12.4.2022.

Промоција романа Бојане Ђоковић: Игра сабљама

Срдачно вас позивамо на промоцију књиге Бојане Ђоковић: Игра сабљама које ће се одржати 12.04. 2022.са почетком у 19 часова у читаоници Градске библиотеке Суботица. Сликовитост приповедања Бојане Ђоковић сваку сцену из сеновитог санаторијума у швајцарским Алпима приказује као „скок у таму“, књижевну слику дубина животног удеса сваког од становника тог места испуњеног сетом и тугом.Полифони облик фуге очекиваним контрапунктовима обликује људе и њихове судбине, као и дубоку жељу свакога од њих да створи имагинарну слику о себи.

Са аутором ће о књизи разговарати Петар Арбутина, књижевни критичар и уредник. Модератор вечери је Драган Роквић, директор Градске библиотеке Суботица.