13.9.2022.

Промоција књига Милан Николић Изано

Срдачно вас позивамо на промоцију књига аутора Милана Николића Изана, која ће бити одржана у четвртак, 15.09.2022. године у 18 часова у новој читаоници Градске библиотеке Суботица.
О аутору: „Пишем прозу и поезију и углавном сва дела су љубавног карактера. Она имају за основу карактер Божанске љубави која се испољава кроз људско схватање и разумевање речи љубав и давање. У свом десетогодишњем раду написао сам шест књига: „Ланац љубави, „У даху издаха“, „Винчанска кабала у Ланцу љубави“, „Дневник душе“, „Жиг врелих усана“ и „Дах бронзане Трачанке“.