16.3.2023.

Промоција књига

Позивамо Вас на промоцију прве четири књиге из едиције Бисери буњевачке књижевности која ће се одржати у старој читаоници Градске библиотеке у Суботици, 23. марта 2023. у 18 часова. Двојезична серија књига издата је у Мађарској и ово је прва промоција у Суботици.
Едиција има за циљ да се одабрана дела буњевачке књижевности сврстају према књижевним врстама у поједине томове, преведу „као у огледалу“ и тако учине доступним читаоцима и на мађарском језику.
Књиге ће приказати уредници издања, а вече организују Градска библиотека Суботица и Буњевачки културни институт из Баје.
Срдачно очекујемо поштовану публику!