23.11.2023.

Позивница

Срдачно Вас позивамо на промоцију књиге Миленe Секулић Одаловић „Ветар са Пиринеја“, 23. новембра 2023. године с почетком у 18 часова у новој читаоници Градске библиотеке Суботица. Читајући „Ветар са Пиринеја“ упознаћете људе и пределе средњовековне Шпаније, кроз несвакидашњу причу о Марији Луизи, девојци која својом добротом мења свет. Писац је професор српског језика, дикерктор школе и књижевница, добитница награде Београдски победник за књижевни рад и члан Удржења књижевника Србије. Разговор модерира виши дипломирани библиотекарка Маша Младеновић.
Срдачно Вас очекујемо!