12.12.2023.

Позивница

Срдачно Вас позивамо на поетско-извођачко вече уметничког фотографа, песника, писца Тибора Акнаија са насловом ,,Увек је негде празник” које ће бити одржано 5. децембра 2023. године са почетком у 18 часова у старој читаоници Градске библиотеке Суботица. Акнаи Тибор који је више деценија радио у Велеградској библиотеци “Ервин Сабо” у Будимпешти, фотографијом и књижевним стваралаштвом почео се бавити након свог пензионисања, мада је своје песме већ за време студирања почео објављивати. На поетској вечери ћемо чути избор песама из три његове збирке: Документ о бити`; `Времеза успомене` и `Пешке путем Млечног пута` у извођењу Чабе Черне, електроинжењера и извођача који је одликован орденом Витеза мађарске културе.
Срдачно Вас очекујемо!