28.2.2013.

У сусрет 8. марту

У сусрет 8. марту, у читаоници Градске библиотеке, 5. марта, са почетком у 19:30 часова најлепше стихове написане женама у част рецитоваће глумци Народног позоришта Срђан Секулић и Марко Макивић.

Срђан Секулић је рођен 1984. године у Босанској Дубици. Дипломирао је 2006. године на Академији уметности у Новом Саду у класи професора Мише Јанкетића и Јасне Ђуричић. Члан је Народног позоришта у Суботици од 2007. године.

Марко Макивић је рођен 1983. године у Босанској Дубици. Основну и средњу школу завршио је у Босанској Дубици. Академију уметности у Новом Саду је завршио у класи професора Љубослава Мајере. Члан је Народног позоришта од 2008. године.