28.9.2017. Aкције поводом Mесеца књиге и Дана библиотекеОбавештавамо средњошколце да у Mесецу књиге, у периоду од 02. до 31. октобра 2017. године могу да постану чланови Градске библиотеке Суботица по цени од 400 динара. Чланарина важи дванаест месеци на свим одељењима и у свим огранцима. У овом периоду изнајмљене књиге које сте задржали дуже од допуштеног времена можете да вратите без плаћања надокнаде. Градска библиотека Суботица у октобру има и неколико акција и погодности за све грађане. Од 9. до 14. октобра, осим 13. када због прославе Библиотека неће бити отворена за странке, грађани ће се моћи учланити у Градску библиотеку са 50 посто попуста, тј. по цени од 400 динара. Такође, у том раздобљу моћи ће да врате књиге које су задржали дуже од допуштеног без плаћања надокнаде за кашњење. За средњошколце ове погодности важе током целог октобра. Срдачно вас очекујемо!
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 24»