3.6.2015.

Сецесијска креативна радионица за децу

Поводом обележавања Светског дана сецесије на Дечјем одељењу Градске библиотеке ће у среду, 10. јуна 2015. године с почетком у 10 часова бити одржана креативна радионица за децу. Уз помоћ информаторки Библиотеке деца ће се упознати с основним обележјима сецесије у Суботици те након тога израђивати букмаркере и разгледнице са овим мотивима. У радионици могу учествовати деца основношколског узраста и бесплатна је за све заинтересоване. Пријаве се примају путем телефона 553-115 или лично на Дечјем одељењу. Ова креативна радионица уврштена је у програм обележавања III Светског дана сецесије у Суботици.