11.8.2017.

„Сa књигом, музиком и плесом по свету“ – дечје радионице у Градској библиотеци Суботица

Крајем августа 2017. године Градска библиотека Суботица у сарадњи с Плесним студијом „Лариса“ приређује интерактивне и интердисциплинарне радионице за децу под називом „Сa књигом, музиком и плесом по свету“. Деца основношколског узраста имаће прилику да кроз приче и бајке, музику и плесне кораке упознају богату традицију и савремено уметничко изражавање различитих народа. Укупно четири радионице биће одржане у преподневним часовима, од 9 до 10 часова, у читаоници Градске библиотеке Суботица. Програм ће бити реализован вишејезично, а свака радионица ће обрађивати културу одређених народа. Улаз на радионице је слободан и није потребна претходна пријава учесника.

1. радионица

четвртак, 17. август
америчка и енглеска култура
(енглески и српски језик)