9.6.2023.

Промоција трилогије „Упознајте Балкан”

Срдачно Вас позивамо на промоцију трилогије „Упознајте Балкан” бањалучког путописца Зорана Матића, 13. јуна 2023. године с почетком у 18 часова у новој читаоници Градске библиотеке Суботица. Након успешног водича „Путовање кроз Босну и Херцеговину” који приказује 150туристичких локација и занимљивих места из читаве земље, а који је продан у више од 5 000примерака, светлост дана су угледале још две књиге под називом „Путовање кроз Балкан 1” и„Путовање кроз Балкан 2”. Тако сада ово подручје света по први пут има трилогију којаобједињује све туристичке лепоте и приче које је чине посебним. „Путовање кроз Балкан 1”приказује приче о Словенији, Хрватској, Северној Македонији и Албанији, док „Путовање крозБалкан 2” путнике уводи у лепоту Црне Горе и Србије. Модератор промоције је Давид Јојић.