3.11.2023.

Позивница

Градска библиотека Суботица ове године обележава 70 година од усељења у садашњу зграду, зграду Националне касине, коју је пројектовао архитекта Ференц Рајхл. Поводом овог јубилеја и 133. годишњице од оснивања библиотеке, у склопу циклуса „Вечери завичајне историје” у уторак, 7. новембра 2023. године, са почетком у 18 часова у старој читаоници и каталошкој соби библиотеке приређујемо изложбу и мултимедијални програм под називом „Наши библиотекари - ствараоци”. Ауторке су Ивона Војнић Хајдук, Ирен Богнар и Анита Палфи.

Срдачно Вас очекујемо!