10.11.2023.

Позивница

Поводом Дана мађарског језика (13. новембра) позивамо Вас на књижевно вече песника из Сегедина, Бенцеа Гелерфија које ће се одржати 14. новембра 2023. са почетком у 18 часова у новој читаоници Градске библиотеке Суботица. Бенце Гелерфи (Сегедин, 1991) је песник који се бави писањем из хобија, организатор, асистент, а вероватно има још неколико паралелних живота. Студије је похађао у родном граду и у Будимпешти, а по њиховом завршетку запослио се и данас ради у Сегедину.

Разговор са песником водиће Тимеа Биро новинар.

Срдачно Вас очекујемо!