13.9.2013.

Izložba Zatečeni trenutci čitanja i Čitanje bez granica

Pozivamo Vas u Gradsku knjižnicuSubotica 16. rujna 2013. godine u 18 sati na otvorenje izložbe fotografija Zatečeni trenutci čitanja i Čitanje bez granica. Izložene fotografije su radovi fotoreportera dnevnog lista „Délmagyarország” iz Segedina. Ovom prigodom će biti izložene i fotografije nastale tijekom realizacije projekta za populariziranje čitanja Gradske i županijske knjižnice „Károly Somogyi” iz Segedina.

Izložbu će otvoriti Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica, i Zsuzsanna Palánkainé Sebők, ravnateljica Gradske i županijske knjižnice „Károly Somogyi” iz Segedina.

Srdačno Vas očekujemo!