29.11.2013.

Predstavljanje knjige Marije Mandić „Kuharski dnevnik bebe Marte”

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige dr. med. Marije Mandić „Kuharski dnevnik bebe Marte” koji će bit održan u srijedu, 4. prosinca 2013. godine, u čitaonici Gradske knjižnice s početkom u 19.30 sati. O knjizi će osim autorice govoriti i prim. dr. med. Terezija A. Matarić, onkologinja, kao i dr. med. Agota Polivka, pedijatrica. Knjiga obrađuje temu uvođenja nemliječne dohrane i uobročavanja dojenčeta.

Dobro nam došli!