5.5.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 5. do 11. svibnja 2014. godine

Srdačno Vas pozivamo na predavanje prof. dr. Svetlane Tomin pod naslovom: „Doprinos žena srpskoj srednjovjekovnoj kulturi“ koje biti održano u ponedjeljak, 5. svibnja, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati. Organizatorica predavanja je Isidora Ana Stokin, studentica Filozofskog fakulteta u Novom Sadu. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18,30 sati.

Predstavljanje knjige Tibora Váradyja „Čarape na lusteru, životi vise na koncu” bit će održano 7. svibnja 2014. godine u čitaonici Znanstvenog odjela. Početak je u 19 sati. Gosti večeri su dr. Tibor Várady, autor knjige, Kinga Sági Varga, urednica i Gábor Virág, ravnatelj Nakladničke kuće „Forum”. Čitaonica će biti otvorena do 18,30 sati.

U četvrtak, 8. svibnja, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati bit će održano predavanje na temu promoviranja turizma. Predavanje će biti na mađarskom jeziku. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18,30 sati.

Kreativne radionice za djecu bit će organizirane u subotu, 10. svibnja na Dječjem odjelu. Početak je u 9 i u 11 sati. Broj mjesta je ograničen zbog kvalitete rada s djecom. Cijena radionice je 150 din. Potrebno je prijaviti se na vrijeme, osobno na Dječjem odjelu ili na broj telefona 553-115.

Društvo srpsko-ruskog prijateljstva „Sv. Aleksandar Nevski“ Subotica organizira u subotu, 10. svibnja „Večer Jesenjina“ u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 18 sati.

Dobro nam došli!