29.8.2017.

Izložba u povodu Dana Grada Subotice 2017.

U povodu Dana Grada Subotice 2017. godine u Kataloškoj sobi, na katu Gradske knjižnice Subotica, bit će postavljena izložba posvećena zavičajnim novinama Bácskai Hírlap s ciljem obilježavanja 120. jubileja od izlaska prvog broja. List Bácskai Hírlap opečatio je povijest i neizostavni je dio kulture Subotice.

Izložba će biti otvorena 01. rujna 2017. godine u 12.00 sati u subotičkoj knjižnici ispred čitaonice.

Na otvorenju će govoriti ravnatelj Gradske knjižnice Subotica Dragan Rokvić i autorica izložbe Dóra Hicsik.