6.3.2013.

Nove knjige iz programa “Márai”

U okviru nastavka programa “Márai”, Gradska knjižnica je obnovila svoju zbirku s 316 novih knjiga na mađarskom jeziku iz područja beletristike i znanstvene literature. U pogledu obogaćivanje knjižnoga fonda, poklon knjige iz programa “Márai” su veoma važne, jer u odnosu na godišnju nabavu knjiga na mađarskom jeziku, broj dobivenih novih izdanja predstavlja značajnu stavku.

Stručnu realizaciju programa je obavila Nacionalna fondacija iz područja kulture, dok je logistiku osigurala neprofitna organizacija za opskrbu knjižnica (Kello).