25.3.2013.

Promocija prve zbirke ljubavne poezije Divne Lulić Jovčić “Kao da se dogodilo”

Predstavljanje prve zbirke ljubavne poezije Divne Lulić Jovčić “Kao da se dogodilo” održat će se 4. travnja 2013. godine s početkom u 19 sati u Čitaonici Gradske biblioteke. O objavljenoj poeziji, osim autorice, govorit će i profesorica Natalija Janjić, stihove će tom prigodom čitati Slavica Lukač Torma, a glazbom će večer obogatiti Zorica i Emanuel Švorc.

Divna Lulić Jovčić je članica subotičkog Kluba pjesnika “Orfej”, bavi se i slikarstvom, a svoje je dosadašnje književno stvaralaštvo objavljivala u časopisima i zbornicima.

Osim lirike, Divna Lulić Jovčić piše i satiru, aforizme i pjesme za djecu.