2013.11.18.

Аz Olvasóterem nyitvatartási ideje és a művelődési programok 2013. november 18-tól 24-ig

Csütörtökön, 2013. november 21-én az Olvasóteremben 19 órai kezdettel ünnepi megemlékezést tartunk a milánói ediktum kiadásáról Világosság a naptárakban címmel. Az olvasóterem 18.30-ig tart nyitva.

Pénteken, 2013. november 22-én 19.30-kor az Olvasóteremben bemutatják Dušan Vuleta Đavolji potpiscímű könyvét- A könyvről szerző mellett Marija Ilić beszél. Az est moderátora Sanja Vasić könyvtáros informátor. Az olvasóterem 18.30-ig tart nyitva.