2014.3.7.

Bogomir Bogica Mijatović Ilustrovana enciklopedija rok muzike u Vojvodini 1963-2013  (A Rock Zene  Vajdaságban (1963-2013) Képes  Enciklopédiája) a bemutatója

Tisztelettel várjuk Bogomir Bogica Mijatović Ilustrovana enciklopedija rok muzike u Vojvodini 1963-2013 -Rock Zene Vajdaságban (1963-2013) Képes Enciklopédiájának bemutatójára, melyet 2014. március 11-én 19.00 órai kezdettel tartunk az olvasóteremben. A könyvről a szerző mellett Otmar Hegediš és Leonid Pilipović beszélnek.

Az Ilustrovana enciklopedija rok muzike u Vojvodini 1963-2013 (A Rock Zene Vajdaságban (1963-2013) Képes Enciklopédiája) egy nagy utazás a zenén, emberi sorsokon, klubokon, fesztiválokon, gitárparádékon, kiadóházakon keresztül kevésbé ismert, ám rendkívül értékes történetek által.

Az Enciklopédia több évtizedes kutatómunka gyümölcse, melyet azoknak a szerzőknek a vallomásai és emlékezései egészítenek ki, akik a vajdasági kulturális élet kiemelkedő egyéniségei.

Tartson velünk!