2014.12.28.

Az olvasóterem nyitva tartása és a művelődési rendezvények 2014. december 29-től 2015. január 5-ig

Hétfőn, december 29-én 19 órai kezdettel az olvasóteremben az Életjel Művészetbarát Kör rendezésében karácsonyi- újévi műsort tartanak, mely során megtekinthető lesz Molnár Imre razainak kiállítása. Az olvasóterem 18 óraáig fogadja a feleket.

A könyvtárosok évi közgyűlése miatt a könyvtár 2014. december 30-án 12 órától 13 óráig nem fogadja az olvasókat.

2014. december 30-án 19 órai kezdettel az olvasóteremben Miskolci Kiss Diána koncertjére kerül sor. Az olvasóterem 18.30-ig fogadja a feleket.

2014. december 31-án a könyvtár 12 óráig tart nyitva

Az újévi ünnepek alatt, 2015. január 1-jén és 2-án a könyvtár nem tart nyitva.

Minden kedves olvasónknak sikerekben gazdag újévet kívánnak a Szabadkai Városi Könyvtár munkatársai