2012.4.19.

Értesítés a Kalandozás Könyvországban vetélkedő nyerteseinek a jutalomkirándulásról

Jutalomkirándulás a Kalandozás Könyvországban olvasásnépszerűsítő vetélkedő szerencsés nyerteseinek. Nyereményeink egyike egy jutalomkirándulás. Az ingyenes utazásra 2012. április 25-én, szerdán kerül sor, melynek során ellátogatunk a „Dinoszauruszok Világa” című monumentális szabadtéri kiállításra, mely pillanatnyilag a Zasavica Természetvédelmi Rezervátumban tekinthető meg. A parkban a gyerekek 60 eredeti nagyságú dinoszauruszutánzatot tekinthetnek meg. Mindegyik példány a német paleolontológusok legfrisebb kutatásai alapján készült el, melyet szigorúan felügyelt a hannoveri Paleontológiai Múzeum. A nap folyamánegy kisebb hajókiránduláson is részt veszünk a rezervátum területén belül.

Az indulás időpontja: 8.00 óra, helyszín: a Szabadegyetem mögötti parkoló. Körülbelül 19.00 órakor érkezünk vissza ugyanerre a helyszínre. A szabadkai Városi Könyvtár egy uzsonnát biztosít a kirándulók részére, de mivel egy egész napos kirándulásról van szó, a gyerekek hozzanak még magukkal elegendő ételt és italt. A gyermekekkel 5 felnőtt utazik, a könyvtár munkatársai, akik Szabadka mindhárom hivatalos nyelvét beszélik.