14.1.2022.

Нова донација књига из Хрватске

Фонд на хрватском језику Градске библиотеке Суботица богатији је за око 160 нових наслова за децу и одрасле. У питању је најновија донација Министарства културе и медија Републике Хрватске коју је 13. јануара 2022. године приликом посете суботичкој библиотеци, управнику Драгану Роквићу лично уручила Ања Јелавић, директорица Управе за међународну културну сарадњу и европске послове тога Министарства.

Приликом посете представнице Министарства било је речи и о томе да се овакав начин осигуравања нових књига од хрватског Министарства културе и формално успостави.