8.2.2023.

Промоција књиге „Фрагменти : Избор интервјуа 2003-2022.”

Поводом 20 година од изласка првога броја обновљеног недељника „Хрватска ријеч” (31. јануара 2003.), НИУ „Хрватска ријеч” објавила је књигу „Фрагменти : Избор интервјуа 2003-2022.”. Књига доноси делове из неких од најзанимљивијих интервјуа објављених у недељнику у протекле две деценије. Прва промоција књиге биће одржана у четвртак, 9. фебруара 2023. године, у новој читаоници Градске библиотеке Суботица с почетком у 18 часова. Уредница књиге је Јасминка Дулић док је предговор написао Зоран Пановић.